1. W czwartek 28 września br. w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, przy pomniku Chrystusa Króla o godz. 15.00 można się zgromadzić, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata. Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia moze włączyć się każdy. Wystarczy odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – połączyć się duchowo.

2. W przyszłą niedzielę rozniemy miesiąc paśdziernik. Nabożeństwa różańcowe będziemy rozpoczynali o godz. 17.00. Po nabożeństwie będzie odprawiana Msza św.

3. Spotkanie z dziećmi i rodzicami przed I komunią św. dzisiaj na Mszy o godz. 11.00.

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj o godz. 16.30.

5. Osoby chętne do śpiewania w scholi zapraszamy w środę na godz. 17.30.

6. Ministranci mają swoje zbiórki w sobotę o gdz. 9.00.

7. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary na potrzeby naszego seminarium.