1. Msza św. na rozpoczęcie 1. klasy i poświęcenie przyborów szkolnych dzisiaj o godz. 11.00.

2. W sobotę 9 września przypada 14 rocznica śmierci ks. bpa Andrzeja Śliwińskiego, pierwszego biskupa Diecezji Elbląskiej.

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i zapisy na pierwszy rok przygotowań w przyszłą niedzielę o godz. 16.30, następnie Msza św. o godz. 17.00.

4. Diecezjalne czuwanie młodzieży odbędzie się w Pasłęku 15 września Zapisy u ks. Daniela - koszt 50 zł.

5. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu czeka na pragnących podjąć w tym roku drogę przygotowania do kapłaństwa i studia teologiczne. II termin rekrutacji trwa od 5 do 13 września. Ten sam termin dotyczy studentów wydziału teologii UWM w Olsztynie, który kształci przyszłych nauczycieli religii oraz specjalistów ds. rodziny.

6. W przyszłą niedzielę zbierzemy ofiary do puszek na prace remontowe i inwestycyjne w naszej parafii.