1. Gościmy pielgrzymów Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Bóg zapłać za Wasze świadectwo wiary, ofiarowanie swojego czasu i sił Bogu. Zapewniamy o naszej modlitwie i Waszej pamięci modlitewnej się polecamy.

2. Dzisiaj rozpoczyna posługę w naszej parafii wikariusz ks. Daniel Kurowski.

3. Za tydzień w niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św. Odwiedzę zgłosoznych chorych z Najświętszym Sakramentem, nr telefonu w biuletynie i na tablicy ogłoszeń.

5. W pierwszą sobotę comiesięczne nabożeństwo, po Mszy św. spotkanie dla Róż Żywego Różańca.

6. Rozpoczyna się miesiąc sierpień, w którym możemy podjąć abstynencję, ofiarowując ją zwłaszcza za zniewolonych i udręczonych chorobą alkoholowoą.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze ciekawe artykuły m.in. o Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie oraz o fenomenie pielgrzymek pieszych.