1. Bardzo dziękuję ks. Radosławowi za posługę w naszej parafii, za wprowadzenie mnie w duszpasterstwo nowej parafii, prowadzenie grupy wolontariatu Boże Antki, czuwania młodzieży, misteria, przygotowanie do bierzmowania, pracę duszpasterską. Ks. biskup przenosi ks. Radosława do parafii w Miłomłynie.

2. Dzisiaj przy naszym kościele harcerze zbierają środki na sztandar.

3. W czwartek były dokonane oględziny konserwatorskie naszych kościołów. W najbliższym czasie będzie do odebrania protokół, z którego dowiemy się o zaleceniach i kolejności koniecznych prac na zachowaniem naszych zabytkowych kościołów.

4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Mirosława Kolczyńskiego i śp. Grażynę Błaszczak. W intencji zmarłych: Wieczny odpoczynek...

 

adoracja

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w piątki w godz. 7.30-16.30

intencje
Program duszpasterski
Diecezji Elbląskiej 
na rok 2024