1. Spotkania dla rodziców dzieci przygotowujacych się do I spowiedz i Komunii św. odbędą sie w podniedziałek 20 lutego i w piątek 24 lutego o godz. 18.00.

2. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania roku I dzisiaj oraz w niedzielę 26 lutego. Msza św. o godz. 17.00, po Mszy spotkanie.

3. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania roku II odbędą się w niedziele 19 i 26 lutego. Msza św. o godz. 17.00, po Mszy spotkanie.

4. Osoby chętne do śpiewania zapraszamy w czwartki po Mszy św. wieczornej.

5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękuję za życzliwe przyjmowanie kapłanów i rozmowy. Bóg zapłać za zorganizowanie pojazdu na czas wizyty duszpasterskiej w Michałowie.
Gdyby ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie proszę o umówienie dogodnego terminu wizyty duszpasterskiej.
Owocem wizyt jest m.in. większa liczba osób, które przedstawiły potrzebę komunii w pierwsze piątki i soboty miesiąca.
Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie bieżące parafii i na prace remontowe i inwestycje.
Przyjęły nas w tym roku 684 rodziny.

6. W ostatnim czasie zakupiłem drzwi wejściowe od strony ogrodu do domu parafialnego.

7. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na inwestycje i remonty w naszej parafii.