Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 25 - 27 marca 2007 r.
odbyły się w tutejszej parafii rekolekcje wielkopostne.
Prowadził je Ojciec Kazimierz Mikulski -Redemptorysta z Elbląga.

22 marca w niedzielę kazania rekolekcyjne były głoszone na wszystkich Mszach świętych. Ojciec Misjonarz wygłosił też kazanie pasyjne podczas Gorzkich Żali, które wzorem roku ubiegłego, odprawiane są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15 00.

W poniedziałek i wtorek Msze św. z kazaniami rekolekcyjnymi dla dorosłych były odprawiane o godz. 9 00 i 17 00, dla dzieci o 15 30, a dla młodzieży o 18 30.

Ponadto Ojciec Rekolekcjonista spotkał się w poniedziałek o godz. 19 00 z członkami Koła Przyjaciół Radia Maryja. Podczas spotkania przekazał cenne informacje dotyczące działalności Radia Maryja, Telewizji Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej i "Naszego Dziennika". Pozostawił też członkom Koła materiały i kasety dotyczące Radia Maryja.