Turniej piłki nożnej halowej Służby Liturgicznej Ołtarza

W sobotę 20 października na hali widowiskowo sportowej im. Jana Pawła II w Suszu, w godzinach 9.00 - 12.45 odbył się turniej piłki nożnej halowej Służby Liturgicznej Ołtarza (ministrantów i lektorów). Turniej rozpoczął się wspólna modlitwą oraz pieśnią "Barka".

Do rywalizacji stanęły drużyny:
  • z parafii św. Antoniego Padewskiego - Susz
  • z parafii św. Rozalii - Susz
  • z parafii św. Brata Alberta - Iława
  • z parafii św. Andrzeja Boboli - Iława
  • z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej - Redaki

Wszystkie mecze były bardzo wyrównanane, a ich poziom naprawde wysoki. W kategori szkół podstawowych drużyna z parafii Redaki okazała się bezkonkurencyjna, a ich zwycięstwo nie podlega żadnej wątpliwości.
         Cały turniej sędziował ks. Waldemar Prange, a w rolę komentatora wcielił się pan Zenon Kastrau - dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.
         Organizatorami turnieju byli: ks. Waldemar i ks. Marek z sąsiedniej parafii.
    Ogromne podziękowania należy skierować do księdza dziekana - Jerzego Karwata za ufundowanie pucharów i wsparcie.
    Dziękujemy także panu burmistrzowi - Janowi Sadowskiemu za zorganizowanie posiłku dla zawodników.
         Wszystkim rodzicom oraz pozostałym kibicom dziękujemy za przybycie i doping zawodników.
         Pozostaje tylko dodać: ZAPRASZAMY ZA ROK!

PIŁKA W GRZE!

Wręczenie nagród :)