Pielgrzymka

W niedzielę 29 lipca 2007 ok. godz. 18.00 przybyły do naszego miasta trzy grupy pielgrzymujące z Elbląga do Częstochowy. Pielgrzymi z grupy SALWATOR zatrzymali się na noclegu w Parafii św. Antoniego. O godz. 21.00 uczestniczyliśmy w apelu maryjnym przygotowanym i prowadzonym przez pątników. Następnego dnia w poniedziałek o godz. 7.00 Mszą św. rozpoczął się kolejny dzień pielgrzymiego szlaku. Ze wspólczuciem patrzyliśmy na wyruszających w dalszą trasę w strugach deszczu.
      Wzruszające dla parafian były podziękowania i modlitwy pielgrzymów w intencji całej parafii i rodzin, które zaprosiły ich do swoich domów.
      Również i my pamiętajmy w naszych modlitwach o tych wszystkich, którzy na różnych szlakach wędrują do Jasnogórskiej Pani.
      Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem hojnych i życzliwych rodzin, które przyjęły pielgrzymów do swoich domów. W tym roku były to rodziny państwa:
  • Sąsiadek, ul. Mickiewicza
  • Jaroszczuk, ul. Iławska
  • Gałgańscy, ul. Kajki
  • Konofalscy, ul. św. Floriana

Dziękujemy także firmie MATIS i piekarni DWÓRZNIK.
    Ponownie zobaczymy się z pielgrzymami za rok.