32. Niedziela Zwykła, B

11 listopada 2018

1. Dziś obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości Polski. Po Mszy św. dziękczynnej, z udziałem przedstawicieli władz lokalnych naszego miasta i gminy, o godz. 11.00 będziemy mogli wysłuchać koncertu pieśni patriotycznych.

2. Na modlitwę w intencji naszych bliskich zmarłych zapraszamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną czyli na godz. 16.30.

3. Ponadto codziennie do 30. listopada jedna Msza św. będzie odprawiana za wszystkich zmarłych, których dopisaliśmy do zbiorowej intencji mszalnej.

4. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału z zajęciach sportowych w piątek w Centrum Sportu i Rekreacji. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy na godz. 18.00, a starszych na 19.00. Przy tej okazji dziękujemy Dyrekcji Ośrodka za okazywaną nam życzliwość. Udział nieletnich w tych zajęciach jest możliwy tylko za pisemną zgodą rodziców. Stosowne formularze można pobrać w zakrystii.

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 17.30 w kościele.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii ks. diakona z Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu. Będzie głosił słowo Boże i rozprowadzał kalendarze dokumentujące życie seminarium.