Rekolekcje Rodzinne w Stagniewie

Elbląg, dnia 20 kwietnia 2010 roku.

Szanowni i Drodzy Państwo!

Przed wieloma laty sługa Boży Jan Paweł II w adhortacji apostolskiej poświęconej małżeństwu i rodzinie napisał:
"Kościół oświecony wiarą, która pozwala mu poznać całą prawdę o wielkiej wartości małżeństwa i rodziny oraz o ich głębokim znaczeniu, czuje się przynaglony do głoszenia Ewangelii - «dobrej nowiny» - wszystkim bez wyjątku, a zwłaszcza ludziom powołanym do małżeństwa i przygotowującym się do niego, wszystkim małżonkom i rodzicom całego świata" (FC 3).
Mając na uwadze powyższe wezwanie Ojca Świętego, a także fakt, iż obecnie małżeństwa i rodziny przeżywają głęboki kryzys duchowy i dotknięte są wieloma zagrożeniami, cierpią i oczekują duchowej pomocy, od kilku lat organizujemy rekolekcje służące umocnieniu jedności i oczyszczeniu miłości tak małżeńskiej jak i rodzinnej. Pozwólcie się więc zaprosić i przybądźcie do Ośrodka "Betania" w Elblągu - Stagniewie na piękny i długi weekend majowy. Rekolekcje rozpoczniemy w piątek dnia 30 kwietnia o godz. 18.00, a zakończymy w poniedziałek 3 maja o godz. 15.00. Dzień 1 maja planujemy spędzić wspólnie nad morzem.
Tego rodzaju rekolekcje mogą stać się głębokim i trwałym przeżyciem, a także umocnieniem duchowym na dalsze i szczęśliwe lata .
Całkowity koszt przewidywany jest na 120 zł od osoby - jeśli jesteście w stanie taką ofiarę złożyć, jeśli nie - ofiara dobrowolna. Dzieci - gratis.
Zgłoszenia: www.betania.elstag.opoka.net.pl lub tel. 55-233-58-27
Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte i odważnie wyruszyć w drogę. Dojazd do "Betanii": z Elbląga w kierunku na Młynary, za cmentarzem "Dębica" skręcić w lewo - tu prowadzić już będą strzałki z napisem "Betania". Można zabrać ze sobą dzieci. Oczekujemy na wasze przybycie z radością.

Bp Józef Wysocki
ze Wspólnotą "Betania"... powrót