2. Niedziela Zwykła, B

14 stycznia 2018

1. Dziś, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę przeznaczamy na spłatę długu zaciągniętego na remont dachu. Na ten sam cel można też składać specjalne ofiary w czasie kolędy. Prosimy, by je umieszczać w osobnych kopertach oznaczonych nazwiskiem i imieniem gospodarza domu oraz adresem (nazwa ulicy i nr domu/mieszkania).

2. Plan wizyty duszpasterskiej w parafii na ten tydzień przedstawia się następująco:

• poniedziałek: ul. Św. Floriana, ul. Wiejska
  • wtorek: ul. Kościuszki, Stare Miasto
  • środa: ul. Bałtycka
  • czwartek: os. Korczaka 1, 2, 3, 12
  • piątek: os. Korczaka 4, 5, 7, 13
  • sobota: Michałowo (Prosimy o zorganizowanie przewodników.)

• Początek o godz. 15.30, a w sobotę o godz.: 9.00.

3. W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i czwartki od godz. 14.30 do 15.00, a bardzo pilne sprawy załatwiać można także w soboty po Mszy św. wieczornej.

4. Od czwartku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech nie zabraknie tej intencji także w naszych prywatnych modlitwach.

5. W sobotę o godz. 17.30 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.