Święto Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2018

1. Plan wizyty duszpasterskiej w parafii na ten tydzień przedstawia się następująco:

• poniedziałek: ul. Kajki, ul. Prabucka
  • wtorek: ul. Piastowska 27, 29, 33, 34, 35, 36, 40, 41
  • środa: ul. Piastowska 19, 24, 25, 26; ul. Mickiewicza 9, 3
  • czwartek: ul. Piastowska 1, 13, 15, 17; ul. Plażowa; ul. Wybickiego
  • piątek: ul. Parkowa, ul. Słowiańska
  • sobota: Adamowo (Prosimy o zorganizowanie przewodników.)

• Początek o godz. 15.30, a w sobotę o godz.: 9.00.

2. W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i czwartki od godz. 14.30 do 15.00, a bardzo pilne sprawy załatwiać można także w soboty po Mszy św. wieczornej.

3. W drugą niedzielę stycznia ofiary składane na tacę przeznaczamy na spłatę długu zaciągniętego na remont dachu. Na ten sam cel można też składać specjalne ofiary w czasie kolędy. Prosimy, by je umieszczać w kopertach oznaczonych nazwiskiem i imieniem gospodarza domu oraz adresem (nazwa ulicy i nr domu/mieszkania).

4. Zachęcamy gorąco do czytania prasy katolickiej. W dobie niespotykanego dotąd zamętu informacyjnego, szerzonego przez określone grupy interesu, konieczne jest dla nas, katolików, poznawanie i podzielanie oceny prezentowanych wydarzeń z perspektywy Ewangelii Chrystusa, która jest niezmienna i zawsze aktualna, pieczołowicie strzeżona przez Kościół i przekazywana wiernym z pokolenia na pokolenie. Tylko w ten sposób zachowamy jedność z Bogiem i jedność między sobą.