XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, A
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

26 listopada 2017

1. Dziś po raz ostatni w tym roku przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszki ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. W imieniu przełożonych i alumnów, którzy w tej uczelni zdobywają niezbędne wykształcenie i formację duchową, składam ofiarodawcom Bóg zapłać.

2. Jeszcze do czwartku codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną czyli o godz. 16.30 czytamy Wypominki.

3. Również do 30. listopada Msze św. wieczorne odprawiane będą za wszystkich zmarłych, których dopisaliśmy do zbiorowej intencji mszalnej.

4. W I piątek grudnia od godz. 8.30 udajemy się do chorych z posługą sakramentalną.

5. Nabożeństwo I-sobotnie rozpoczynamy o godz. 16.15 medytacją różańcową prowadzoną wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na zakończenie Mszy św. o godz. 7.00 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

7. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać od II Niedzieli czyli od 10. grudnia.