XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
24 września 2017

1. W piątek, w święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. z udziałem dzieci.

2. Liturgię piątkowej Mszy św. przygotowują uczniowie klas czwartych.

3. Uczniowie klas trzecich, którzy zamierzają w przyszłym roku przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św., przychodzą na piątkowe Msze święte obowiązkowo, wraz z rodzicami. Przygotowanie do przyjęcia tych sakramentów prowadzone jest dwutorowo - katecheza w szkole oraz spotkania w parafii. Póki nie jest w kościele zbyt zimno, a na dworze zbyt ciemno, chcemy, by dzieci wdrażały się w czynny udział w liturgii.

4. Są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego. Intencje będą odczytane przez 9 kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w tychże intencjach wypisanych przez czcicieli św. Antoniego.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i miesięcznika Różaniec.