XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
30 lipca 2017

1. Dziś przy wyjściu z kościoła składamy ofiary na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej. Chcemy, by alumni byli formowani w godziwych warunkach.

2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

3. Na stoliku z tyłu kościoła są wyłożone kartki do zapisania próśb na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek. Wypełnione można przynosić do zakrystii bądź wrzucać na tacę. Intencje modlitewne będą odczytywane przez 9. kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

4. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można zaopatrzyć się w album z kościołami naszej diecezji.

5. W I piątek od godz. 8.30 będę zanosił chorym Komunię św.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego.

7. Dziś pożegnaliśmy pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Wspieramy ich modlitwą i liczymy na ofiarowanie pielgrzymiego trudu także w naszych intencjach. W najbliższą sobotę, 05. sierpnia, przybędą do nas na nocleg pielgrzymi jadący rowerami. Rodziny chętne do przyjęcia pielgrzymów proszę o zgłaszanie swej gotowości w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.