XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
9 lipca 2017

1. Kancelaria parafialna czynna będzie w tym tygodniu tylko we czwartek w godzinach 15.30-16.30. We wtorek ze względu na zapowiedziany pogrzeb - nieczynna.

2. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

3. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można zaopatrzyć się w albumy z kościołami naszej diecezji. Publikacja, wydana bardzo starannie, ukazała się na 25-lecie istnienia Diecezji Elbląskiej.

4. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego. Dzięki lekturze tych czasopism możemy doświadczyć wspólnoty z braćmi i siostrami w wierze, żyjącymi w innych zakątkach Ojczyzny, a nawet całego świata.

5. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 w przyszłą niedzielę 16. lipca, nastąpi liturgiczne wprowadzenie nowego proboszcza w posługę duszpasterską. Spodziewamy się przybycia liczniejszego grona kapłanów oraz przedstawicieli samorządu lokalnego. Jeśli ktoś zechce wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu, sprawi nam wielką radość.