NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
28 maja 2017

1. W środę święto Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny i ostatnie Nabożeństwo Majowe. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe na godz. 16:30. Trwa Nowenna do Ducha Świętego.

2. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii. W piątek okazja do spowiedzi świętej. W sobotę o godzinie 16:00 Nabożeństwo fatimskie w intencji nawrócenia grzeszników. Ks. Proboszcz swoich chorych odwiedzi w Piątek od godz. 9:00. Ks. Zbyszek w sobotę od godz. 8:00.

3. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Żywego Różańca, Margaretek i Złotych Róż.

4. W następną niedzielę gościli będziemy Scholę "Wiwatki" z Brodnicy. Będą śpiewali podczas Mszy o godz. 9:00 i 11:00. Po tych Mszach będzie można nabyć płytę z ich nagraniami.

5. Weekendowy kurs przedmałżeński 24-25.06 br., Parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie początek godz. 9.00. tel. 600-257-124.

6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego

9. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź trzecia
Piotr Milewczyk,
Stan wolny
zam. parafia tutejsza
Monika Kaniewska
Stan wolny
zam. parafia Laseczno

Zapowiedź druga
Marcin Mierzyński,
stan wolny