III NIEDZIELA WIELKIEJNOCY
30 kwietnia 2017

1. W środę 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski dodatkowa Msza św. o godz. 11:00.

2. Dnia 13.05 (sobota) zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce z okazji 100-lecia objawień w Fatimie do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Łęgowie, wyjście o godzinie 11.00, powrót około godziny 18.00 autokarem bądź na "własną rękę"

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii. W piątek okazja do spowiedzi świętej . W sobotę o godzinie 16:00 Nabożeństwo fatimskie w intencji nawrócenia grzeszników.
Ks. Proboszcz swoich chorych wyjątkowo odwiedzi w czwartek od godz. 9:00. Ks. Zbyszek w sobotę od godz. 8:00.

4. W czwartek 4 maja wspomnienie Świętego Floriana, zapraszamy wszystkich na Mszę św. do Świętej Rozalii na godzinę 18:00 w intencji naszych strażaków.

5. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Majowe na godzinę 16.30.

6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godzinach 15.30-16.30.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Zapraszamy do nabywania Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego

9. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź druga
Paweł Śliwiński, kawaler
zam. par. tutejsza
Ewelina Maria Jakubczyk, panna
zam. parafia Kisielice

Zapowiedź pierwsza
Przemysław Łukasz Tomaszewski
związany cywilnie
Katarzyna Tomaszewska zd. Kogowska
związana cywilnie

Zapowiedź pierwsza
Daniel Jan Stępniak
stan wolny
Agnieszka Katarzyna Grochowska stan wolny
zam. parafia tutejsza

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie:
Śp. Benedykt Śliżewski, lat 69.