ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
16 kwietnia 2017

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego, jak i samych Świąt Wielkiejnocy, szczególnie osobom dekorującym i sprzątającym kościół, strażakom, ministrantom i lektorom, p. organiście i kościelnemu oraz wszystkim, którzy przygotowali procesję rezurekcyjną.

2. Jutro drugi dzień świąt, Msze św. jak w każda niedzielę. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na KUL.

3. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 16.30. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bozego

4. Nauki przedmałżeńskie w piątek o godzinie 19.00.

5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek w godz. 15.30-16.30.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź trzecia
Jacek Sękowski, stan wolny
zam. par. tutejsza
Paulina Tatara, stan wolny
zam. parafia św. Rozalii

Zapowiedź druga
Dariusz Łukasz Zboralski, stan wolny
zam. par. Wierzchucin Królewski
Patrycja Sztuka, stan wolny
zam. parafia tutejsza

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej