V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2 kwietnia 2017

1. W tym tygodniu w piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową, która przejdzie ulicami naszego miasta. Rozpoczynamy o godz. 19.00 od naszego kościoła. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 16.30.

2. Nauki dla narzeczonych z racji Drogi Krzyżowej i Świąt odbędą się dopiero w piątek 21 kwietnia o godz. 19.00.

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30. W Wielkim Tygodniu kancelaria będzie nieczynna.

4. Po Mszy świętej zbieramy ofiary na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego.

5. Dzisiaj przypada 12. rocznica śmierci Jana Pawła II.

6. Za tydzień w Niedziela Palmowa, gromadzimy się z palmami o godz. 10.45 przy pomniku Chrystusa Króla, stamtąd wyruszamy w procesji do naszego kościoła. Bardzo proszę o zrobienie palm, po Mszy świętej niespodzianka dla tych, którzy przygotowali palmy.

7. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania, w piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych od godziny 9.00.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

11. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

12. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

13. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

14. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź druga
Piotr Kowalczyk, kawaler
zam. par. Kisielice
Iwona Pomarańska, panna
zam. parafia tutejsza

Zapowiedź pierwsza
Jacek Sękowski, stan wolny
zam. par. tutejsza
Paulina Tatara, stan wolny
zam. parafia św. Rozalii

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej

15. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie:
Śp. Tadeusz Dumkiewicz, lat 63.
Śp. Stanisław Poławski, lat 77.
Śp. Jerzy Piątek. lat 88.