IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
26 marca 2017

1. Witamy w naszej Parafii O. Jesse, który poprowadzi rekolekcje wielkopostne, nauki rekolekcyjne do środy włącznie o godzinach 7.00, 11.00, 17.00 i 18.30. w środę na pół godziny przed każdą Mszą św., będą obecni księża w konfesjonałach.

2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na godzinę 16.30 i Gorzkich Żali w niedzielę o 16.30.

3. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź pierwsza
Piotr Kowalczyk, kawaler
zam. par. Kisielice
Iwona Pomarańska, panna
zam. parafia tutejsza

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej