III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
19 marca 2017

1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na godzinę 16.30 i Gorzkich Żali w niedzielę o 16.30.

2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Józefa.

3. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

6. W sobotę Uroczytosć Zwiastowania Pańskiego, zapraszamy na godz. 17.00 wszystkie osoby, które chcą się podjąć Duchowej Adopcji. Tego dnia przypada też 25. rocznica utworzenia Diecezji Elbląskiej.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

9. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

10. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Ryszard Szafrański, lat 72.
Śp. Irena Jaworska, lat 65.