VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
26 lutego 2017

1. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem zostaną odprawione o godzinie 7.00, 11.00, 17.00 i 18.30.
W środę popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy (powstrzymanie się od pokarmów mięsnych) i ilościowy (3.posiłki w tym jeden do syta).
Droga Krzyżowa każdy piątek o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania w piątek okazja do spowiedzi w sobotę nabożeństwo fatimskie o godzinie 16.00. Ks. proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00.

3. W następną niedzielę będziemy gościli misjonarzy z Międzynarodowego Wolontariatu Misyjnego

4. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

10. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

11. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

12. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć

Zapowiedź trzecia

Michał Kazimierz Kuś, stan wolny