IV NIEDZIELA ZWYKŁA
29 stycznia 2017

1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie po kolędzie, uwagi i rozmowy jak również ofiary, które zostały złożone na utrzymanie i remonty naszego kościoła.

2. Witamy w naszym kościele ks. Grzegorza, który pracuje na Ukrainie, opowie o swojej pracy a po każdej Mszy do puszki będzie zbierał ofiary. Serdeczne Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca: w czwartek modlimy się o powołania w piątek okazja do spowiedzi. X. proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godziny 9.00, x. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00, w sobotę zapraszamy na godzinę 16.00 na nabożeństwo fatimskie

4. W piątek z racji wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo gardeł.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

7. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej - dodatkowa Msza święta o godzinie 11.00, przynosimy ze sobą świece.

8. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 15.30-16.30

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Tadeusz Kobylski, lat 80.