UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
25 grudnia 2016

1. Dziękuję bardzo za choinki siano i za pomoc w udekorowaniu i posprzątaniu kościoła.

2. Życzymy wszystkim parafianom i gościom spokojnych Świat, pokoju radości i Miłości.

3. Jurto II dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św., w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. Taca z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne.

4. We wtorek św. Jana Ewangelisty błogosławieństwo wina, w środę świętych młodzianków - błogosławieństwo dzieci i matek spodziewających się dziecka, w piątek święto Świętej Rodziny.

5. W ostatni dzień roku zapraszamy na nabożeństwo przebłagalne na godzinę 17.00. 1 stycznia mamy obowiązek bycia na Mszy św. Msze w naszym kościele o godzinie 9.00, 11.00 i 17.00.

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 - 16.30.

7. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek 29.12. na Mszę św. na godzinę 17.00 i na spotkanie w salce po Mszy.

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

9. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy 2.01.2017 r.

10. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

14. W ubiegłym tygodniu Pan powołał do Siebie: Śp. Urszula Lewandowska, lat 73.
Śp. Kazimierz Jaworski, lat 66.