III NIEDZIELA ADWENTU
11 grudnia 2016

1. Witamy w naszej wspólnocie ks. Tomasza Błaszków, który poprowadzi rekolekcje do środy włącznie godziny nauk rekolekcyjnych, 7.00, 11.00, 17.00 i 18.30

2. Trwa Adwent. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i piątki. Na Mszę Roratnią przynosimy lampiony, pamiętajmy o tej naszej pięknej tradycji.

3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece "Caritas" w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.

5. W dni powszednie na 16:30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Romanowi Baczewskiemu za długoletnią posługę w naszej parafii.

7. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30. W czasie rekolekcji kancelaria nie czynna

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00. Zapraszamy na Mszę w intencji osób uzależnionych i ich rodzin 16.12 br., na godzinę 17.00

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie
Śp. Adam Oracki, lat 66.