II NIEDZIELA ADWENTU
4 grudnia 2016

1. Trwa Adwent. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i piątki. Na Mszę Roratnią przynosimy lampiony, pamiętajmy o tej naszej pięknej tradycji.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece "Caritas" w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.

3. Ofiary składane w następną niedzielę na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

4. W dni powszednie na 16:30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

5. W sobotę 10.12 br. o godzinie 12.00 w Centrum Kultury Chrześcijańskiej będzie wystawiony spektakl dla dzieci "ERA RENIFERA" przygotowany przez Szkołę Podstawową z Kamieńca, Wstęp wolny.

6. W następną niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.00 będziemy dziękowali Panu Romanowi Baczewskiemu za długoletnią posługę w naszej parafii.

7. Od następnej niedzieli rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje, które poprowadzi ks. Tomasz Błaszków

8. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

9. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

10. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

11. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.