I NIEDZIELA ADWENTU
27 listopada 2016

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy Adwent. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i piątki. Na Mszę "Roratnią" przynosimy lampiony, pamiętajmy o tej naszej pięknej tradycji.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece "Caritas" w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.

3. Do 3.12 włącznie na 16:30 zapraszamy na różaniec w intencji naszych zmarłych i na Mszę św., w ich intencji.

4. Przy wyjściu do puszki są zbierane ofiary na Mszę świętą "Gregoriankę" za ks. Jarosława Żuchowskiego długoletniego wikariusza naszej parafii. "Gregorianka" zostanie odprawiona od 31.12 do 29.01.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. 10 grudnia br. o godzinie 12.00 w Centrum Kultury Chrześcijańskiej będzie wystawiony spektakl " ERA RENIFERA" przygotowany przez Szkołę Podstawową z Kamieńca, Wstęp wolny.

7. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Rafał Kacprzak, lat 29.