XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
13 listopada 2016

1. Kończymy dzisiejszą niedzielą Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.

2. W następna niedzielę podczas każdej Mszy Świętej odmówimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

4. Codziennie na 16:30 zapraszamy na różaniec w intencji naszych zmarłych i na Mszę św., w ich intencji

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

7. W środę zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz.

8. W następną niedziele będziemy gościli siostrę Karmelitankę Bosą, która podzieli się z nami swoim odkrywaniem Pana Boga i będzie zbierała ofiary do puszek na rzecz utrzymania klasztoru

9. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

10. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na godzinę 17.00

11. Dzisiaj zapraszamy na koncert Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego PRO MUSICA ANTIQUA, który odbędzie się o godzinie 12:00 w Sanktuarium św. Antoniego w Suszu. Wstęp wolny.

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.