XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
6 listopada 2016

1. Gościmy w naszej parafii ks. Diakona, który po Mszy Świętej będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne.

2. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

3. Codziennie na 16:30 zapraszamy na różaniec w intencji naszych zmarłych i na Mszę św. w ich intencji.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 - 16.30.

5. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

7. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III niedzielę miesiąca na godzinę 17.00

8. Zapraszamy na koncert Olsztyńskiego Zespołu Kameralnego PRO MUSICA ANTIQUA, który odbędzie się 13 listopada (niedziela) o godzinie 12:00 w Sanktuarium św. Antoniego w Suszu. Wstęp wolny.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Irena Dobrzyńska, lat 80.