XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
23 października 2016

1. Kończą się prace przy zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła, polecajmy w naszych modlitwach pracowników, by żadnemu z nich nic się nie stało i wypraszajmy sprzyjającą pogodę.

2. Trwa miesiąc październik codziennie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 16.30.

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

4. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

5. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

6. W najbliższą sobotę zmiana czasu na zimowy, śpimy godzinę dłużej.

7. III Zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkanie w każdą III niedzielę miesiąca na godz. 17.00.

8. Msza św. 1 listopada na cmentarzu o godz. 11.00.

9. Są wyłożone koperty z kartkami na wypominki listopadowe, roczne, Mszę św. w Dzień Zaduszny i na Mszę św. zbiorową za zmarłych w listopadzie.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.