XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
9 października 2016

1. Trwają prace przy zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła, polecajmy w naszych modlitwach pracowników, by żadnemu z nich nic się nie stało i wypraszajmy sprzyjającą pogodę. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

2. Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Trwa miesiąc październik codziennie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 16.30.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

7. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w piątek po Mszy św. wieczornej.

8. W następną niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz.

9. Są wyłożone koperty z kartkami na wypominki listopadowe, roczne, Mszę św. w Dzień Zaduszny i na Mszę św. zbiorową za zmarłych w listopadzie.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.