XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
25 września 2016

1. Rozpoczęte zostały prace przy zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła, polecajmy w naszych modlitwach pracowników, by żadnemu z nich nic się nie stało i wypraszajmy sprzyjającą pogodę.

2. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. W środę 28.09. zapraszamy na godzinę 15.00 pod pomnik Chrystusa Króla na koronkę do Miłosierdzia Bożego

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik codziennie będziemy odmawiać różaniec o godzinie 16.30.

8. Ks. Zbyszek swoich chorych odwiedzi w tę sobotę od godziny 8.00.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu pan Bóg powołał do Siebie
Śp. Ryszard Zych, lat 69.
Śp. Krzysztof Cieślak, lat 56.