XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
11 września 2016

1. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

3. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

4. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po Mszy wieczornej. Zapraszamy tez chłopców którzy chcieliby być ministrantami.

6. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu. Od poniedziałku ruszają prace prze zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła. Proszę bardzo o modlitwę w intencji pracowników i o sprzyjającą pogodę.

7. W sobotę 17 września 2016 na Mszy św. o godz. 10.00 rozpocznie się I Synod Diecezji Elbląskiej. Ks. Biskup zaprasza na tę Mszę św. i prosi o modlitwę na czas pracy synodu.

8. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Łucja Szczukowska, lat 93
Śp. Zdzisław Karpowicz, lat 68