XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
28. sierpnia 2016

1. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

3. W czwartek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św., inaugurującą Nowy Rok Szkolny na godzinę 8.00.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania w piątek okazja do spowiedzi, księża odwiedź chorych ks. proboszcz w piątek od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00. W sobotę na godzinę 16.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.