XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
31. lipca 2016

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie pielgrzymów pieszych i prosimy o przyjecie na nocleg z 5 na 6.08 pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę rowerami.

2. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi, w sobotę nabożeństwo fatimskie o godzinie 16.00.

5. Od jutra rozpoczyna się miesiąc sierpień zachęcamy do powstrzymania się od spożywania napojów alkoholowych.

6. W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.