XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
3. lipca 2016

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca zapraszamy na modlitwę o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii.

2. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

4. 30. lipca wyruszy z Prabut na Jasną Górę piesza pielgrzymka, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, dane kontaktowe na tablicy ogłoszeń, spotkanie przedpielgrzymkowe 14.07 godz. 18.30 w Prabutach.

5. Tak jak co roku przybywają do nas pielgrzymi podążający na pieszo i rowerem na Jasną Górę, bardzo proszę o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii osób, które chciałyby przyjąć pielgrzymów pieszych na nocleg z 29 na 30.07 i rowerowych z 5.08 na 6.08.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.