XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
26. czerwca 2016

1. Do czwartku włącznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe na godzinę 16.30.

2. W środę uroczystość św. Piotra i Pawła.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca, ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych w piątek od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00, w sobotę zapraszamy na godzinę 16.00 na nabożeństwo fatimskie.

4. Od piątku zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. We wtorek przy WDT-cie będą rozdawane nieodpłatnie jabłka od godziny 12.00 serdecznie zapraszamy do ich zbierania.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.