X NIEDZIELA ZWYKŁA
5. czerwca 2016

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe na godzinę 16.30.

2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

3. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

4. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

5. Od czwartku 9. czerwca zapraszamy na triduum przygotowujące nas do naszego parafialnego odpustu ku czci św. Antoniego, uroczysta Msza odpustowa będzie odprawiona w niedziele 12.06 o godzinie 11.00. Do odpustu będzie nas przygotowywał o. Jesse franciszkanin. Serdecznie zapraszamy.

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.