TRÓJCY ŚWIĘTEJ
22. maja 2016

1. Dzisiaj rocznica I Komunii Świętej na Mszy o godzinie 11.00.

2. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na organizacje Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

3. Dziękuje bardzo za przyozdobienie kapliczek i krzyży na terenie naszej parafii

4. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

5. W najbliższy Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze w naszym kościele będą odprawiane o godzinach 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 udamy się procesyjnie z Najświętszym Sakramentem do 4. ołtarzy. Procesja będzie się kończyła w kościele św. Rozalii, gdzie będzie odprawiona Msza św. W tym dniu mamy obowiązek bycia na Mszy świętej. Ołtarze tak jak co roku przygotowują: Parafia św. Antoniego, Leśnicy, Stow. Civitas Christiana, parafia św. Rozalii. Prosimy o udekorowanie domów. Bardzo proszę o przygotowanie procesji

6. W czwartek możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za publiczne odśpiewanie "Przed tak Wielkim Sakramentem"

7. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Oktawie Bożego Ciała, procesja w będzie zaraz po litanii o godzinie 16.30.

8. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.