ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
15. maja 2016

1. W poniedziałek 16.05. święto NMP Matki Kościoła podczas Mszy św., o godzinie 17.00 młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji Ks. Bpa Jana Styrny. Serdecznie zapraszamy do modlitwy za naszą młodzież

2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za udział w publicznym śpiewaniu Hymnu do Ducha Świętego. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny paschał umieszczony jest obok chrzcielnicy.

3. Dziękuje bardzo z przyozdobienie kapliczek i krzyży na terenie naszej parafii.

4. We wtorek przypada rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Elblągu a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

6. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo majowe na godzinę 16.30.

7. Parafia w Kamieńcu organizuje pielgrzymkę autokarową do Dobrego Miasta i Głotowa - gdzie znajduje się kalwaria. Wyjazd 21.05 (sobota) koszt 30 zł.

8. W najbliższą niedzielę rocznica I Komunii Świętej na Mszy o godzinie 11.00.

9. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.