WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
8. maja 2016

1. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na spłatę naszego dachu, serdeczne Bóg Zapłać za każdą złotówkę.

2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława - patrona Polski

3. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo majowe na godzinę 16.30. Trwa Nowenna do Ducha Świętego

4. Parafia w Kamieńcu organizuje pielgrzymkę autokarową do Dobrego Miasta i Głotowa - gdzie znajduje się kalwaria. Wyjazd 21.05 (sobota) koszt 30 zł.

5. W piątek 13.05 o godzinie 16.00 odpust w Łęgowie, Tego dnia w naszym kościele o godzinie 12.00 uroczysta Msza św. w intencji grona nauczycielskiego, pracowników i uczniów naszego gimnazjum

6. W sobotę 14.05 na godzinę 21.00 zapraszamy na Mszę św. i czuwanie z okazji uroczystości Zesłania Ducha Świętego

7. Spotkanie grupy AA w każdy wtorek godzina 18.00

8. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.