NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
3. kwietnia 2016

1. Jutro przypada Liturgiczne Wspomnienie Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, Dzień Świętości Życia, Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji, formularze są wyłożone na stoliku, Jutro na Mszy św. wieczorowej będzie można złożyć przyrzeczenia adopcyjne. Są tez ulotki odnośnie akcji Pielucha dla Malucha.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca zapraszamy na modlitwę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii

3. W czwartek o godzinie 18.00 swoje spotkanie ma młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

4. Ofiary składane w następną niedzielę na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

5. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

6. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

7. Nauki przedmałżeńskie w piątek o godzinie 19.00.

8. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w tym roku w Krakowie zapraszam do zakrystii, bądź kancelarii.

9. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.