III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
28. lutego 2016

1. Witamy w naszej parafii ks. Diakona, który wygłosi do nas dzisiaj kazanie.

2. Trwa Wielki Post nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

3. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30, ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych w piątek od godziny 9.00 ks. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00, w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające I sobót w czasie którego modlimy się o nawrócenie grzeszników.

5. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w tym roku, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, w piątek o godzinie 19.00 w salce .

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

7. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8. Od 6.03 do 9.03. będą w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które do nas wygłosi O. Maciej Ziębiec – redemptorysta. Godziny Nauk 7.00, 11.00, 17.00, 18.30.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Teresa Sadowska, lat 87.