I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
14. lutego 2016

1. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

2. Trwa Wielki Post nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

3. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w tym roku, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które rozpoczną się od 19.02 w piątek o godzinie 19.00 w salce.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

6. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 19-21.02.2016r.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.