II NIEDZIELA ZWYKŁA
17. stycznia 2016

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską
odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

poniedziałek - Słoneczna, Mickiewicza, Plażowa i Wybickiego
wtorek - Korczaka nr. 1,2,3 i 12.
środa - Korczakanr. 4,5 i 7.
czwartek - Korczaka nr. 6,9,10 i 11
piątek - Korczaka nr 8 i Dworcowa
sobota - Olbrachtówko, Olbrachtowo, Zieleń i Stawiec od godziny 9.00.

bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

2. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30-15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

3. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

4. W tym tygodniu pamiętajmy o swoich Babciach i Dziadkach z okazji ich święta

5. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Kazimierz Berliński, lat 63.