Niedziela Świętej Rodziny
27 grudnia 2015

1. Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy pomogli w przygotow aniu Uroczystości Bożego Narodzenia, Nadleśnictwu za choinki, panom za ustawienie tych choinek, naszej grupie Dekoratornia za zrobienie żłóbka i paniom, które pomogły udekorować choinki żłóbek i cały kościół, Kwiaciarni Kalia. Szczególne podziękowania dla ks. Zbigniewa i Służby Liturgicznej Ołtarza za przygotowanie Liturgii.

2. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, którą poprzedzamy czytaniem fragmentów Dzienniczka Siostry Faustyny

3. W ostatni dzień roku zapraszamy na godzinę 17.00 na nabożeństwo przebłagalne za wszelkie grzechy popełnione przez nas

4. W piątek 1.01 wypada Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki, obecność tego dnia we Mszy świętej jest obowiązkowa. Msze św w naszym kościele dnia 1.01 będą odprawione w godzinach 9.00, 11.00 i 17.00 nie będzie Mszy Świętej o godzinie 7.00

5. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

6. W tym tygodniu przypada I, piątek i I sobota miesiąca. Z racji Nowego Roku ks. Proboszcz chorych odwiedzi 8.01, ks. Zbyszek w sobotę 2.01 od godziny 8.00. W sobotę od godziny 16.00 nabożeństwo wynagradzające z różańcem w intencji nawrócenia grzeszników.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na now ennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.