IV NIEDZIELA ADWENTU
20 grudnia 2015

1. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego

2. Do czwartku zapraszamy na Roraty na godzinę 7.00 we wtorek ostatnie roraty dla dzieci.

3. We wtorek po Mszy św., bardzo proszę panów o pomoc w ustawieniu choinek, i o pomoc w dekorowaniu kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

4. W czwartek Msza św. Pasterska o godzinie 24.00.

5. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia 25.12 nie będzie Mszy św. o godzinie 7.00, w II dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św., jak w każdą niedzielę

6. W niedzielę 27.12 można przynieść wino, które poświęcimy z okazji święta św. Jana Apostoła.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. Dzisiaj 20.12 na Mszach św., o godzinie 9.00 i 11.00 będzie śpiewała schola dziecięca WIWATKI z Brodnicy, po tych Mszach będą rozprowadzać płyty z kolędami w cenie 17 zł.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. Po Mszy świętej rozprowadzane są pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.