NIEDZIELA Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
22. listopada 2015

1. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych wyczytując ich imiona i prosząc dla nich o życie wieczne w niebie odmawiając różaniec o godzinie 16:30. O godzinie 17:00 Msza zbiorowa za zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach.

2. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży.

3. Kandydaci do bierzmowania mają swoje spotkanie 24.11 (wtorek) o godzinie 18.00 w kościele.

4. W czwartek gościmy w naszym mieście Symbole Światowych Dni Młodzieży, przywitamy te symbole przy pomniku Chrystusa Króla ok. godziny 20.30, następnie procesjonalnie wprowadzimy do kościoła św. Rozalii i tam odśpiewamy Apel Jasnogórski, W piątek o godzinie 9.00 Msza św. i Droga Krzyżowa. 11.30 koronka do Miłosierdzia Bożego, 12.00 Msza św., z udziałem dzieci i młodzieży i pożegnanie Symboli Światowych Dni Młodzieży.

5. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Lech Mańkowski, lat 66.