XXIV Niedziela Zwykła
13. września 2015

1. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.30

2. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

3. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę 23.09 na godzinę 17.45 do Kościoła.

4. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy św. do salki.

5. Dzieci, które chciałyby śpiewać w naszym chórku parafialnym zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej do kościoła.

6. Wszystkie osoby, które były na rekolekcjach Odnowy w Duchu Świętym jak i te, które chcą się wspólnie pomodlić Słowem Bożym serdecznie zapraszamy w poniedziałek 7.09 na godzinę 19.00 do kościoła.

7. Zapraszamy na Rekolekcje dla Małżeństw do Krynicy Morskiej na weekend 23-25.10 br., szczegóły w biuletynie

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

12.W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Kurt Marquardt, lat 86.
Śp. Helena Kubasiak, lat 88.